Instagram
Instagram
Wyszukaj:
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Według Marki Dr Reiner dr Reiner precyzyjny odplamiacz
dr Reiner precyzyjny odplamiacz

dr Reiner precyzyjny odplamiacz

Pojemność opakowania 250 ml
Przeznaczenie względem wieku dla dorosłych
Marka / Seria dr Reiner
Opis i działanie
Składniki
Sposób użycia
Dane logistyczne

Precyzyjny odplamiacz w płynie dr Reiner to skuteczny, delikatny środek do usuwania uporczywych plam.  Aktywne składniki odplamiacza efektywnie usuwają wszelkiego rodzaju plamy z białych i kolorowych tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych. Receptura oparta na bazie mydła z oleju kokosowego. Skuteczność potwierdzona badaniami. Przebadany dermatologicznie.
W przypadku tkanin kolorowych zaleca się przeprowa- dzenie w niewidocznym miejscu próby trwałości koloru. Składniki odplamiacza łatwo ulegają biodegradacji.
Uwaga: po każdym użyciu odplamiacza należy dokładnie zakręcić korek na butelce. Podczas stosowania należy przestrzegać instrukcji
podanych na metce producenta odzieży.
Nie stosować do tkaniny jeans, wełny i jedwabiu.

5-15 % mydło; < 5 % anionowe środki powierzchniowo czynne; kompozycja zapachowa, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha - Methyl Ionone, 2-Bromo-2 Nitropropane-1,3-Diol, Octylisothiazolinone.
za pomocą specjalnie zaprojektowanej szczoteczki znajdującej się na butelce, wetrzyj niewielką ilość odplamiacza w uporczywą plamę. Dzięki temu odplamiacz dokładnie wniknie w zaplamione włókna tkaniny. Pozostaw nasączoną plamę na pół godziny, po czym wypierz ubranie w dowolnym środku piorącym, odpowiednim do rodzaju tkaniny.
Gramatura:   250 ml 
Kod kreskowy:   5900133014323  
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym:   18 
Ilość szt. na palecie:   1620 
Powrót do listy
Mapa strony
Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się:
 
Copyright 2017 by POLLENA PChG Sp. z o.o. s.k. All Right Reserved. Projektowanie stron www - iPolska